Kilisliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Vekili Sanayici ve İş Adamı Hakan Çakıcı Rektörümüzle Bir Araya Geldi

 

Rektör Karacoşkun  Kilisliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Vekili ve Pınar Bulgur Gıda Sanayi ve Ticaret Kurulu Başkanı olan Kilisli Sanayici ve İş adamı Hakan Çakıcı’yı makamında ağırladı. Görüşmede Kilis 7 Aralık Üniversitesinin desteği ile bölgede gerçekleştirilebilecek yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi olarak üniversite-şehir ve üniversite-sanayi iş birliğine daima önem verdiklerini belirten Rektör Karacoşkun, eğitim ve öğretim faaliyetleri ile birlikte şehrin ve sektörlerin de gelişim göstermesinin önemli olduğunu vurguladı.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Kilisliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Vekili Sanayici ve İş adamı  Çakıcı’nın nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Hakan Çakıcı, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörüne, Kilis’e yaptığı hizmetler ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.