Üniversite Personelinden Mehmetçik’e Destek

 

Kilis 7 Aralık Üniversitesi personeli, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun öncülüğünde “Zeytin Dalı Harekâtı”na katılan Mehmetçik’e destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu.

 

Rektör Karacoşkun’un yanı sıra üniversite yöneticileri, akademisyenler ve memurlar da kan bağışında bulunarak Kızılay Kan Merkezi’ndeki kampanyaya destek verdiler.

 

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun; “Fırat Kalkanı Harekâtı’nda olduğu gibi Zeytin Dalı Harekâtı’nın da vatanımızın savunulması için mecburi bir adım ve hiçbir insani değer tanımayan terör örgütlerinin yeryüzündeki kötülüklerine devam etmesinin önündeki tek mücadele olduğuna inanıyoruz. Yanı başımızda Türk askeri, bizler için canını gözünü kırpmadan feda ederken, yaralanırken biz tüm kalbimizle onlara dua ediyoruz. Dua etmekle kalmayıp yarasına merhem olmak için ihtiyaç durumunda kullanılmak üzere (Allah gerek etmesin) üniversite olarak kan bağışında bulunarak Mehmetçiğimizin ve Zeytin Dalı operasyonunun yanında olduğumuzu gösteriyoruz.” dedi.